“Mua më zë tartakuti të të puth ty në buzë”, Egla-Ilnisës: Çfarë ëndrre ke parë?

Showbiz

“Mua më zë tartakuti të të puth ty në

Debatet dhe ironitë mes çiftit Ilnisa-Meriton dhe Eglës nuk kanë të ndalur në ashtuquajturën “dhoma e bardhë” në Big Brother. Teksa dyshja zgjohen të përqafuar Egla nis ti ngacmojë.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Dashur pa dashur e deklaron dashurinë që ke për mua

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Egla: Shkrydhu shpirti shkrydhu

Ilnisa: Jo do të puth në buzë

Egla: Unë të të puth ty në buzë?

Ilnisa: Se mos na kap me zor ndonjë ditë...

Për më tepër ndiqni videon:  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

ME TE LEXUARAT