Çfarë do të ndodhë me të? Egla Ceno reagon për herë të parë nga izolimi

Showbiz

Çfarë do të ndodhë me të? Egla Ceno reagon për

Në vetëm 24 orë, aktorja Egla Ceno ka arritur të marrë vëmendjen e gjithë publikut edhe pse u skualifikua një ditë më parë nga loja e “BBV3”.

Pas videos në faqen zyrtare të formatit, ku ngrihen dyshime për rikthimin e saj në shtëpi, aktorja ka reaguar për herë të parë në faqen e saj zyrtare të Instagram.

Siç tashmë e dimë rrjetet e saj sociale menaxhohen nga të afërm dhe dukshëm një detaj i tillë vërehet edhe nga mënyra sesi zgjodhi të reagonte pas bujës së sotme.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Mam jam ok”, shkruan ajo në postim.

 

ME TE LEXUARAT