Alban Skënderaj tregon banorin e preferuar në ‘BBV’ gjatë koncertit në SHBA

Showbiz

Alban Skënderaj tregon banorin e preferuar në ‘BBV’

Luiz Ejlli përmendet kudo dhe nga kushdo. Këtë e vërteton video nga koncerti i Alban Skënderajt dhe Miriam Canit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Teksa ishin duke kënduar para shqiptarëve, në një moment Albani përmendi Luizin.

Artisti tha se banori i ‘Big Brother VIP Albania’ është çdo ditë kryefjalë e shqiptarëve, duke shtuar më pas se është i mrekullueshëm.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

"Mëngjes, drekë, darkë. Ka qënë Luizi patjetër, është i mrekullueshëm", thotë Albani, duke konfirmuar në këtë mënyrë se Luizi është banori i tij i preferuar.

Albani dhe Miriam, prej disa ditësh ndodhen në SHBA, pasi janë ftuar të këndojnë në disa shtete për shqiptarët që jetojnë andej.

 

ME TE LEXUARAT