16-vjeçari shkon në spitalin e Sarandës me plagë thike në gjoks

Aktualitet

16-vjeçari shkon në spitalin e Sarandës me plagë thike

Një i mitur është paraqitur i plagosur me thikë në spitalin e Sarandës.

Mësohet se bëhet fjalë për 16-vjeçarin P. Lapa, i cili ka patur dy plagë me thikë në gjoks dhe në dorë, teksa po merr ndihmën e parë mjekësore.

Ngjarja dyshohet te ketë ndodhur në lagjen nr. 2. Policia ndodhet në vendngjarje për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të saj.

ME TE LEXUARAT