Bes Kallaku harron Xhensilën, ish-konkurrentja e “Për’puthen” konfirmon lidhjen me aktorin?

Showbiz

Bes Kallaku harron Xhensilën, ish-konkurrentja e

Ditën e djeshme, një foto e Çiljeta Kormuzit krah Bes Kallakut, trazoi një rrjet të tërë.

Përpos kësaj, ndjekësit po i uronin trashëgime në komente, duke na lënë të mendojmë se dyshja janë në një lidhje bashkë.

E mes aludimeve, duket se ish-konkurrentja e “Përputhen” ka konfirmuar zërat: Ajo dhe Bes Kallaku janë në në lidhje.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Çiljeta ka rishpërndarë një postim në Instastory ku shkruhet: “Urime zemra ime”.

Bes Kallaku harron Xhensilën, ish-konkurrentja e

 

ME TE LEXUARAT