Debati Rama-Vucic live

  • Debati Rama-Vuçiç live

    “Shqipëria dhe Serbia po bëjnë shumë për Ballkanin.” Kështu e ka vlerësuar përpjekjen e përbashkët të dy vendeve, në kuadër…

    Lexo me teper »
Back to top button
Close