Barcelona “mburret” me Rei Manajn, shikoni lëvizjen e veçantë të sulmuesit shqiptar

Sport

Barcelona “mburret” me Rei Manajn, shikoni lëvizjen e

Barcelona B është mburrur me saktësinë nga pika e bardhë e penalltisë të sulmuesit shqiptar, Rei Manaj.

Sulmuesi shqiptar ka shënuar 10 gola këtë sezon me ekipin B të katalanasve teksa 6 prej tyre kanë ardhur nga pika e bardhë e 11-metërshit.

Video e shpërndarë në vetë faqen e Barcelonës B, duket Manaj i cili arrin të godasë saktësisht 11-metërshat.

Shpresa e Manaj është që t’i bashkohet në ekipin e parë Mesit me shokë ku nuk mungojnë dhe elozhet herë pas here nga ana e ekipit për sulmuesin shqiptar.

ME TE LEXUARAT