“As në stol nuk ja vlen të qëndrojë”, francezi i përgjigjet tifozit (Foto)

Sport

“As në stol nuk ja vlen të qëndrojë”, francezi i

Futbollistët përpos komplimenteve, përballen edhe me komente shumë negative, që disa i injorojnë dhe disa u kthejnë përgjigje. Kështu ndodhi me franczin Allan Saint-Maximin, i cili u sulmua pas përformacës së dobët në ndeshjen e Newcastle- Burnley.

 

Golin e fitores e bëri 24-vjeçari, por sulmet nuk ngurruan. Një tifoz ka shkruar në Tëitter se ai është mbivlerësuar. “As në stol nuk ja vlen të qëndrojë, është një lojtar i mbivlerësuar”, shkruan ndjekësi.

“As në stol nuk ja vlen të qëndrojë”, francezi i

Menjëherë pas këtij komenti, francezi i përgjigjet:  “Faleminderit për komentin Patrick“, ndërsa ka publikuar një foto ku tenton të hedhë një mikrofon në kosh.

ME TE LEXUARAT