Ndodhi edhe kjo! Nëna paguan një burrë për vajzën e saj, por e papritura ndodhi

Soft

Ndodhi edhe kjo! Nëna paguan një burrë për vajzën e

Në SHBA është raportuar historia më komike por edhe e shëmtuar që mund të keni dëgjuar. Një nënë kishte paguar një burrë, për tu afruara me vajzë e saj dhe për tu martuar. Për mediat, vajza tregon se mamaja nuk e pranonte biseksualitetin e saj dhe donte me çdo kusht që të martonte të bijën me burrë.

Por plani për të paguar burrë për vajzën dështoi.  Pak ditë para dasmës vajza mësoi se njohja e saj me të fejuarin nuk ishte rastësore, por ishte e gjitha plan i mamasë së saj, e cila e kishte paguar të riun që të shoqërohej me vajzën. Menjëherë sapo vajza mësoi të gjithë të vërtetën ajo anuloi dasmën.

ME TE LEXUARAT