Kur do të fillojë ‘Big Brother’? Vjen lajmi i shumëpritur…

Soft

Kur do të fillojë ‘Big Brother’? Vjen lajmi i


Shtëpia më e famshme e Shqipërisë së shpejti do të rihapë dyert për banoret e saj. Por këtë radhe ka një ndryshim, aspak te vogël… ata janë te gjithë PERSONAZHE VIP. Në udhëtimin e tyre banorët do t’u nënshtrohen kushteve të pazakonta, brenda një shtëpie që askush s’e kishte imagjinuar, larg luksit, larg komoditeteve të jetës së përditshme.

Top Channel ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin e këtij spektakli dhe studiot dhe ambjentet ku do qendrojne të  famshmit e ‘Big Brother Vip’ te edicionit të pare janë gati. Studio me e re e Top Channel, me emrin Nova është ndërtuar per spektakle te tilla madhështore.Big Brother Vip është mbetet një nder Reality Shoë më  të suksesshëm ne bote, vjen në Shqipëri ne formatin e tij më  të  fundit, pas suksesit te mëparshme, prodhuar nga Top Channel.Big Brother i kthen njerëzit e zakonshëm në  të jashtëzakonshëm.

Kurse në Big Brother VIP njerëzit e famshëm kthehen në të zakonshëm. A e keni menduar ndonjëherë se cfare ndodh në  mendjen e nje VIP-i? A janë ata vërtet si gjithë të  tjerët. Ju mund ta zbuloni këtë tani sepse Big Brother VIP i nxjerr te pasurit e të  famshmit nga shtepia e tyre e rehatshme dhe i fut në  shtëpine më të famshme në bote – Shtepine e Big Brother.Personazhe VIP do të përjetojnë përvojën e vërtetë. Të izoluar nga bota jashtë, ata do të jene të ekspozuar para syve kurioze të shqiptareve 24 ore ne 24 ore në 7 dite te javës.

Kujdes… Big Brother po ju vëzhgon!

ME TE LEXUARAT