Vetëm dhe duke menduar, Olsa kap mat Mevlanin pranë detit në Vlorë

Showbiz

Vetëm dhe duke menduar, Olsa kap mat Mevlanin pranë detit në

Disa nga konkurrentët e “Për’puthen” kanë shkuar në Vlorë për fundjavë dhe këtë e kanë treguar vetë ata me disa pastime në Instagram Story. Olsa, autorja e programit është me ta, duke publikuar momentet më pikante të pushimeve.

Në udhëtim janë dy çiftet, Jasemina dhe Andi dhe Mevlani me Ledianën. Në një video, Olsa ka publikuar Mevlanin. Nga ballkoni i dhomës, Olsa tregon se Mevlani është zgjuar i parë dhe po shijon pamjen.

 Vetëm dhe duke menduar, Olsa kap mat Mevlanin pranë detit në

Ndërkohë, më herët vetë Mevlani publikoi një foto nga Vlora, ku shkruante një shprehje për një dashuri të lënduar.

ME TE LEXUARAT