Vëllai i Ilirit zbulon kur u shqetësua më shumë familja: Debati me…

Showbiz

Vëllai i Ilirit zbulon kur u shqetësua më shumë familja:

Vëllai i Ilir Shaqirit, Olti, ishte ditën e sotme në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Wake Up” në Top Channel. 

Sipas Oltit, familja është shqetësuar pas debatit me Einxhel për historinë që tregoi për tradhtinë e gruas. Ai shtoi më pas se familja është pika e dobët e Ilirit dhe vetëm aty e humb durimin.

“E vetmja gjë që ndodhi ishte kur pati debat në Prime me Einxhel për familjen. Ilirin nuk e cenon asgjë derisa i prek familjen, ashtu si çdo prind, bëhet nevrik. Është pika e tij e dobët ku humb durimin”, tha Olti.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Për konkurrentin më të fortë, Olti përmendi emrin e Arjolës dhe Donaldit.

ME TE LEXUARAT