Të pandarë, Rihanna dhe ASAP Rocky nuk kanë pretendime, ulen në një restorant të thjeshtë (Foto)

Showbiz

Të pandarë, Rihanna dhe ASAP Rocky nuk kanë pretendime, ulen

Ata dolën publikisht në fund të vitit të kaluar dhe që atëherë kanë qenë gati të pandashëm. Rihanna nuk mund t’i ndahet të dashurit, reperit ASAP Rocky, ndërsa ata u fotografuan duke marrë ushqim nga një restorant meksikan i hapur në Neë York të martën në mbrëmje.

Të pandarë, Rihanna dhe ASAP Rocky nuk kanë pretendime, ulen

Këngëtarja 33-vjeçare ishte mbështjellë në krahët me të dashurin e saj ndërsa ishte ulur në një tavolinë të lartë në El Nuevo Amanecer në Manhatan, shkruan DailyMail. Rihanna ishte veshur me një këmishë më të gjatë të zezë dhe të bardhë të cilësisë së mirë ‘No Limit’ me mëngë të gjata nga brendi i famshëm i viteve ’90, ‘Master P’.

Çifti ndërsa u ulën në restorantin e çuditshëm në rrugën Stanton i cili është i specializuar në ushqimet meksikane dhe domenikane.

Të pandarë, Rihanna dhe ASAP Rocky nuk kanë pretendime, ulen

Reperi kohët e fundit pranoi se është ‘mahnitëse’ të kesh të dashurën pranë, sepse është kaq ‘e rëndësishme’ të kesh njerëz përreth që duan më të mirën për të./Telegrafi

 

ME TE LEXUARAT