Surprizë e madhe në finalen e Big Brother, Meritoni eliminohet menjëherë

Showbiz

Surprizë e madhe në finalen e Big Brother, Meritoni eliminohet

Meritoni la sonte shtëpinë e Big Brother VIP 3, duke ndërprerë rrugëtimin e tij dhe duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Mesa duket, publiku ka votuar moderatorin nga Kosova, më pak nga 5 finalistët e kësaj jave.

ME TE LEXUARAT