Sindi përgjigjet, ja pse nuk largohet nga “Për’puthen” pavarësisht ofendimeve që merr

Showbiz

Sindi përgjigjet, ja pse nuk largohet nga

Sindi është një nga konkurrentet më të sulmuara në emision, si brenda nga konkurrentët, ashtu edhe nga opinionisti dhe publiku jashtë. Sindi u largu anjëherë, pas debatit me Julin dhe Arjanin, por sërish u rikthye, ku bëri edhe një përballje me opinionistin.

Ajo vazhdimisht pyetet nga ndjekësit se përse vazhdon të qëndrojë në emision ku e vetmja gjë që merr janë sulmet dhe ofendimet.

Sindi përgjigjet, ja pse nuk largohet nga

Përmes një postimi në Instagramstory, Sindi shkruan arsyet, mes të cilave, ajo thotë se nuk e lë përgjysmë një rrugë që ka nisur.

ME TE LEXUARAT