Nuk i mjaftoi Arjoni, Ana "kapet mat" me një tjetër konkurent të "Përputhen"

Showbiz

Nuk i mjaftoi Arjoni, Ana "kapet mat" me një tjetër
Pas skandalit me Arjonin,që bëri bujë të madhe, Ana Lleshi u përjashtua nga “Për’puthen” për shkak të thyerjes së rregullit bazë të programit.

Më vonë ajo u rikthye në “Për’puthen Prime” dhe sërish tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke i dhuruar një puthje në buzë Atdheut.

Ky i fundit nuk u largua nga emisioni, por tha se kjo ishte thjesht një puthje lamtumire. Mirëpo Ana nuk e mbylli me kaq dhe u shfaq sërish në program si opinioniste.

Për më tepër, ajo vazhdon të takohet edhe jashtë ambienteve të emisionit me konkurrentët e “Për’puthen”.

Së fundmi, ajo është parë me Erlindin, njërin prej konkurrentëve të emisionit.

ME TE LEXUARAT