Shqiptarët të fiksuar me Big Brother, pyesin Arbanën. Reagimi i moderatores do ju shkrijë së qeshuri (Foto)

Showbiz

Shqiptarët të fiksuar me Big Brother, pyesin Arbanën. Reagimi i

Arbana Osmani është moderatorja që të gjithë e duan, që nga koha e Big Brother. Ky emision bëri të gjithë shqiptarët për vete, me më shumë se 5 sezone, ndërsa rinisja e këtij emisioni mbetet një mister.

Këtë mister, sigurisht që shqiptarët mund ta zbulojnë vetëm nga Arbana Osmani, dhe sipas kësaj të fundit, pyetjen se kur BB fillon, e merr çdo ditë. Një ditë më parë, në bashkëbisedimin me fansat, moderatorja simpatike publikoi pyetjen, “Kur fillon BB?”, duke iu përgjigjur: “O zot, gjithë jetën, çdo ditë.”

Shqiptarët të fiksuar me Big Brother, pyesin Arbanën. Reagimi i

Fansat e Big Brother e kanë lodhur Arbanën me këtë pyetjen, të cilët edhe pse nuk kanë marrë një përgjigje, këmbëngulin vazhdimisht.

ME TE LEXUARAT