Shkuan me pushime bashkë? Prekje dhe përkëdhelje, Don Xhoni dhe Era Istrefi kapen “mat” bashkë

Showbiz

Shkuan me pushime bashkë? Prekje dhe përkëdhelje, Don Xhoni dhe

Era Istrefi dhe Don Xhoni janë “kapur mat” nga fansat në aeroport.

Nga pamjet e zbuluara së fundmi duket se ishin në në një udhëtim bashkë gjatë muajit janar të këtij viti.

Sipas disa pamjeve që qarkullojnë, dyshja kanë udhëtuar për në Maldive në muajin Janar së bashku.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Artistët u panë shumë afër me njëri-tjetrin, madje Don Xhoni në një foto i kishte vendosur duart në belin e Erës ndërsa në foton tjetër shihet Era që e përkëdhel Don Xhonin.

ME TE LEXUARAT