Sherri mes Noizyt dhe Mato Lales, ish- anëtari i OTR: I sajuar, ishte për marketing

Showbiz

Sherri mes Noizyt dhe Mato Lales, ish- anëtari i OTR: I sajuar, ishte

Disa ditë pas sherrit mes Noizyt dhe Mato Lales, ka folur ish- anëtari i grupit OTR, reperi Blazer. Në një intervistë televizive, ai tha se i duket sajesë mes dy këngëtarëve.

“As nuk me intereson fare! Më duket terësisht i sajuar për marketing”, mësohet të ketë thënë ai.

Sherri mes Noizyt dhe Mato Lales, ish- anëtari i OTR: I sajuar, ishte

Ndërkohë, kujtojmë se pak ditë më parë, MatoLale publikoi këngën e tij më të fundit “Resto”, që hapur ishte një “diss” për Noizy-n. Mes rreshtave të këngës ai përmend edhe mikun më të mirë të Noizy-t, Varrosin.

ME TE LEXUARAT