“Shëndoshu se dukesh si 15-vjeçare”, ja si i përgjigjet Sindi ndjekësit (Foto)

Showbiz

“Shëndoshu se dukesh si 15-vjeçare”, ja si i

Konkurrentja e “Përputhen” ka publikuar një koment të bërë nga një ndjekës në Instagrastory, ku i thotë se duhet të shëndoshet. “Shëndoshu pak se shumë e dobët, dukesh si 15-vjeçare”, shkruan ndjekësi, ndërsa konkurrentja nuk ia lë mangut.

“Kam vetëm këtë përgjigje për ty (lexo mesazhin në foto) dhe diçka tjetër, rritur të lutem”, shkruan Sindi.

“Shëndoshu se dukesh si 15-vjeçare”, ja si i

Sindi që në fillimet e saj është gjykuar për pamjen që ka.

ME TE LEXUARAT