Romeo i del kundër produksionit, nxjerr provat dhe zbulon se ka qenë më i votuar se Egla

Showbiz

Romeo i del kundër produksionit, nxjerr provat dhe zbulon se ka qenë

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”, pas një nominimi “kokë më kokë” me kolegun e saj, aktorin Jul Deda.

Mirëpo një pjesë e publikut nuk e priti mirë shpalljen e Eglës si fituese, të cilët nuk nguruan të përmendin situatat e rënda ku aktorja ka qenë e përfshirë disa herë në reality show.

Mendimit të publikut duket se i qëndron edhe Romeo Veshaj, i cili nuk arriti dot të triumfonte. Ai ka publikuar në InstaStory një televotim të bërë në rrjetet sociale, ku shihet qartë se në krahasim me Eglën, ai ka pjesën më të madhe të votave.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Romeo i del kundër produksionit, nxjerr provat dhe zbulon se ka qenë

 

ME TE LEXUARAT