Reagimi i parë i Egla Cenos pas fitores së BBVip, ja çfarë shkruan aktorja

Showbiz
Reagimi i parë i Egla Cenos pas fitores së BBVip, ja çfarë

Mbrëmjen e djeshme u shpall finalisti i edicionit të 3 të Big Brother VIp Albania.

Në një përbllje kokë më kokë fillimisht me Romeon dhe më pas me Julianin, Egla shpallet zyrtarisht fituesja e Big Brother Vip3.

Reagimet kanë qenë të shumta si nga publiku, nga ish-banorët e këtij edicioni nga komentues të shumtë etj.

Së fundmi Egla ka bërë reagimin e parë pas fitores. Në një postim në Instagram ajo ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj që e pranuan me të gjitha “ngjyrat” e saj dhe televizionin “Top Channel” që i mundësoi pjesmarrjen në këtë format.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno)

ME TE LEXUARAT