Poem Blu kalon pushimet e para në Dubai, Sara Hoxha publikon pamjet

Showbiz

Poem Blu kalon pushimet e para në Dubai, Sara Hoxha publikon pamjet

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë arratisur për në Dubai, për të kaluar pushimet e para si një familje.

Lajmin e bëri me dije Sara përmes postimeve në Instagram. Kështu këto janë udhëtimet e para të fëmijës së tyre, Poem Blue., që erdhi në jetë në dhjetor të 2020.

Poem Blu kalon pushimet e para në Dubai, Sara Hoxha publikon pamjet

Kemi vënë re që këto kohë, të gjithë VIP-at nga ekstrada shqiptare dhe kosovare, kanë shkuar në Dubai, për të qëndruar larg pandemisë dhe stresin që kjo periudhë ka sjellë.

ME TE LEXUARAT