"Po pres mjekun", Egla Ceno shpërthen në lot pas incidentit me banorin e Big Brother Vip

Showbiz

Jetmiri, Liami dhe Egla jane perfshire ne sitata te renda gjate 24 oreve te fundit ne Big Brother Albania Vip.

"Po pres mjekun", Egla Ceno shpërthen në lot pas incidentit

Pas perplasjeve te dites se djeshme ku Jetmiri tha se do largohet nga programi pasi Egla i ka thene ti shkul dhembet, situatat kane vazhduar me nje tjeter banor.

"Po pres mjekun", Egla Ceno shpërthen në lot pas incidentit

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ne nje moment teksa qendronin ne dhomen e gjumit, Liami i ka perplasur Egles disa ene prane kokes, duke i shkaktuar zhurme te forte dhe trembje.

"Po pres mjekun, tani po pres mjekun", degjohet te thote Egla teksa qan, ndersa Heidi, Romeo dhe Graciano i qendrojne afer, citon lajmifundit.al. Romeo i kerkon te dale jashte te qetesohet teksa i perserit: pse merzitesh dhe ke frike ga plehrat.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Çfarë kusuri kam unë të ndihem e frikësuar?”/ Egla përlotet pas përplasjes së tenxhereve nga Liami, eshte nje prej videove te publikuara nga faqja zyrtare e spektaklit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Debatet mes Egles dhe Jetmirit kane nisur qe prej mbremjes se djeshme.

Erjola Doci perserit disa here cfare jane keto lojera, ndersa Egla thote "nuk e ndihmoj dot veten tani". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Mbetet per tu pare mbremjen e sotme dhe gjate dites se si do te vazhdoje konflikti, megjithate kjo eshte hera e pare qe Egla perfundon e kete situate gjate spektaklit te ketij viti pasi qe nga hyrja ka qene "agresive" dhe "luftarake". /lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT