Pas përfundimit të BBV, Arbana Osmani nis pushimet në ishullin e famshëm të VIP-ave (FOTO)

Showbiz

Pas përfundimit të BBV, Arbana Osmani nis pushimet në ishullin e

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë nisur pushimet pas një sezoni të gjatë televiziv.

Ka qenë vetë Arbana që ka postuar disa foto ku tregon se i kishte pritur shumë këto ditë relaksi.

"Duken si pushime pas një viti jetë", shkruan Arbana krah fotove duke pozuar me rrobabanjo e herë të tjera e veshur me shumë stil, me këmishë e kapele.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pas përfundimit të BBV, Arbana Osmani nis pushimet në ishullin e

Pas përfundimit të BBV, Arbana Osmani nis pushimet në ishullin e

Çifti ndodhet në Mykonos të Greqisë, ishullin e famshëm që frekuentohet edhe nga VIP-at botërorë.

ME TE LEXUARAT