Pas eliminimit, Iliri e injoron totalisht Eltionin nuk del ta përshëndesë (Video)

Showbiz

Pas eliminimit, Iliri e injoron totalisht Eltionin nuk del ta

Eltion Merja u eliminua nga shtëpia e BBV.Të gjithë banorët e përcollën deri tek dera përveç Ilirit.

Ai zgjodhi të qëndroi ulur në dhomën e ndenjës duke mos u ngritur që ta përshëndet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Theksojmë se, Iliri me Eltionin kishin një debat të ashpër ku e gjitha ndodhi si shkak i një ngjarje që kishte ndodhur para shumë viteve.

Sipas Eltionit, Iliri kishte qenë ai që nuk e kishte zgjedhur si një nga balerinët e pëlqyer në një spektakël të vallëzimit 11 vite më parë dhe kjo gjë i ka mbetur në kokë Eltionit i cili ia tha në sy Ilirit teksa situata edhe u tensionua mes dyshes.

 

ME TE LEXUARAT