“Nxirreni me zarf të zi”/ Stresi i pakënaqur me lojtarin e Big Brother

Showbiz

“Nxirreni me zarf të zi”/ Stresi i pakënaqur me lojtarin e

Fituesi i "Big Brother VIP Kosova", Stresi, në një video në Instagramin e tij, teksa ka falenderuar Top Chanel” për mundësinë që i ka dhënë për pjesëmarrjen në “Top Fest”, ka folur edhe për lojën në Big Brother.

Stresi shpreh pakënaqësinë e tij për situatat, sharjet dhe fyerjet që po ndodhin gjatë këtij edicioni.

Stresi ka kujtuar edhe rastin e fundit të Meritonit, i cili ka sharë banorët në Big Brother VIP Albania.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këngëtari ka kërkuar që Meritoni të largohet më zarf të zi.

Gjatë kësaj deklarate, Stresi ka thënë që ishte i vetmi që ka merituar fitoren e formatit ku kishte marrë pjesë.

Ai ka përmendur edhe Vedat Bajramin, me të cilin kishin mbetur të fundit në garë.

“Pse kush do ta fitonte Vedati, që më borxhe që ka në Prishtinë të kokainës të fitonte lekët e Big Brother dhe të shlyente borxhet e kokainës që ka në Prishtinë”, ka thënë ai.

ME TE LEXUARAT