Nuk quhet Ana, ish- konkurrentja e “Përputhen” zbulon emrin e vërtetë të saj

Showbiz

Nuk quhet Ana, ish- konkurrentja e “Përputhen” zbulon emrin e

Ana Lleshaj, i njohur si Ana 1, ka treguar së fundmi emrin e saj. Ana është shkurtimi, emri i saj mësohet se është Diana.

Nuk quhet Ana, ish- konkurrentja e “Përputhen” zbulon emrin e

Këtë ish- konkurrentja e bëri me dije në Instagramin e saj, në bio.

Ana, apo Diana, është shumë e përfolur që nga dalja nga emisioni. Shumë provokuese dhe në qendër të vëmendjes, e reja është përfolur se ka qenë në lidhje me shumë VIP-a, që ajo i ka mohuar. Ish- konkurrentja ka pranuar vetëm lidhjen me Arsimin, që sipas saj tani nuk janë më bashkë.

ME TE LEXUARAT