“Nuk do ia jap kurrë votën PS”, revoltohet aktori i humorit

Showbiz

“Nuk do ia jap kurrë votën PS”, revoltohet aktori i

Aktori Rezart Veleshnja ka reaguar për çeshtjen e  patronazhistit dhe vjedhjes së të dhënave. I revoltuar, ai në një intervistë televizive deklaron se nuk do ia japë më kurrë votën Partisë Socialiste.

“Më në fund pash databazën dhe më kishin kontrolluar çdo gjë timen, kunata, nga ka ardhur, nga vjen, kishte hyrë në familjen time, do votojë për PS, i ati ka dalë në pension. Njëherë e përgjithmonë, sa të kem jetën, për këta njerëz që mua më kanë bërë këtë gjë, që më kanë kontrolluar jetën dhe çojnë dhe informacione që është i sigurt ky që do votojë për ty, nuk e kanë votën vetëm nga kjo gjë Unë për PS isha me thënë të drejtën, do ta hidhja votën pas shumë vitesh, nuk do ta jap më, vetëm për këtë patronazhistin”, tha aktori ai.

ME TE LEXUARAT