Një javë festë! Kështu do e festojë ditëlindjen Dafina Zeqiri

Showbiz

Një javë festë! Kështu do e festojë ditëlindjen

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri nesër feston ditëlindjen. Ajo mbush 34 vjeç, dhe ka vendosur të festojë për një javë të tërë pasi mposhti COVID-19, disa ditë më parë.

Një javë festë! Kështu do e festojë ditëlindjen
E si do ta festojë ditëlindjen thoni juve? Ajo me rrethin e saj të shoqëror dhe grupit nga “MoneyZ”, ka rezervuar një vilë në një resort në Palasë.

Një javë festë! Kështu do e festojë ditëlindjen

Atje nuk do mungojë festa, përballë bukurive të detit Jon dhe brigjeve magjepëse të rivierës së jugut shqiptar.

ME TE LEXUARAT