Nipi i Enver Hoxhës votues i PD-së, Rezarta Shkurta: Gjithë këto vite më paska mashtruar burri!

Showbiz

Nipi i Enver Hoxhës votues i PD-së, Rezarta Shkurta: Gjithë

Skandalit që plasi pak ditë para zgjedhjeve parlamentare me publikimin e listës së të dhënave personale duket sikur disa prej emrave të njohur nuk i ka bërë fort përshtypje.

Ka qënë Rezarta Shkurta ajo që ka ndarë në rrjete sociale, një foto me preferencat politike të bashkëshortit të saj, Ermalit.

Nga fotoja duket që preferencat e nipit të ish-diktaktorit Enver Hoxha, Ermalit janë djathtas dhe kjo e ka zhgënjyer shumë bashkëshorten.

Nipi i Enver Hoxhës votues i PD-së, Rezarta Shkurta: Gjithë

Rezarta Shkurta për bashkëshortin: Hajde besoji burrit! Gjithë këto vite më paske mashtruar!- tha duke qeshur.

Pra, mund të themi që nipi i ish-diktatorit është nga ato rastet e veçanta që mirë bashkëshortja po as patronazhisti nuk ia di preferencat.

ME TE LEXUARAT