Na ndajnë pak ditë nga zgjedhjet/ Bes Kallaku tregon si shitet vota në Shqipëri…

Showbiz

Na ndajnë pak ditë nga zgjedhjet/ Bes Kallaku tregon si shitet vota


Bes Kallaku tregon në ”Kosherja” si shitet vota në Shqipëri.

Ndërsa na ndajnë vetëm pak ditë nga zgjedhjet e së dielës, Bes Kallaku në puntatën e fundit të ”Kosheres” u ndal tek një fenomen shqetësues në vendin tonë, shitblerjen e votës.

Moderatori dhe aktori vuri theksin tek fakti sesa pak vlerë ka vota për popullin shqiptar ndërsa bëri thirrje për t’i dhënë fund këtij fenomeni duke kontribuar në një shoqëri më të arsimuar.

ME TE LEXUARAT