"Mos m'u afro o gjigand", plas sherri mes Liamit dhe Romeos, gati konfrontohen fizikisht

Showbiz

"Mos m'u afro o gjigand", plas sherri mes Liamit dhe Romeos, gati

Pas prime-it të djeshëm, debatet Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri vazhduan deri në orët e para të mëngjesit.

Protagonistë u bënë sërish Liami dhe Egla, të cilët ofendonin njëri-tjetrin.

Liami i thotë Eglës se ajo është një parazite që i rëndon tokës kot, ndërsa Egla nga ana e saj i kërkonte që të mos prekej asnjë gjë e saj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në këtë moment, i pranishëm në dhomë të gjumit ishte dhe Romeo që ndërhyri për t`i thënë Liamit që të mos i përndiqte njerëzit dhe t`i linte të qetë.

Mes tyre pati dhe një afrim fizik.

Romeo: Mos m`u afro ore gjigand, a merr vesh, o shoku më dëgjon mua apo jo ore

Ndërsa Liami vazhdonte me ofendimet e tij ndaj Eglës

Liami: Ti motra je një njeri i fëlliqur

Egla përpiqej të shuante gjakrat duke i thënë Romeos, që mos e prek

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

ME TE LEXUARAT