Me bikini, ja si provokon kandidatja për deputete në qarkun e Durrësit (Foto)

Showbiz

Me bikini, ja si provokon kandidatja për deputete në qarkun e

Njihuni me një nga kandidatet për deputet më seksi në vend. Bëhet fjalë për Anita Dervishin, e cila mban numrin tre në listën e kandidatëve, në qarkun e Durrësit për partinë e kreut të Konservatorëve Kujtim Gjuzi, i cili është regjistruar në KQZ me “Aleanca Bashkimi Popullor ABEOK”.

Anita, shumë aktive në rrjetet sociale, nuk mungojnë pozat provokuese, ku nxjerr në pah format e saj truprore.

Me bikini, ja si provokon kandidatja për deputete në qarkun e

Por, vihet dhe edhe që vajza, ndonëse aspiron të jetë deputete, ka mangësi drejtëshkrim.

Me bikini, ja si provokon kandidatja për deputete në qarkun e

Ndërsa postimet lidhur me politikën, zëre se nuk janë fare, pasi fiziku i saj merr të gjithë vëmendjen.

ME TE LEXUARAT