Luizi braktis Big Brother për të, Kiara flet për një tjetër mashkull: Më rrihet veç me ty

Showbiz

Luizi braktis Big Brother për të, Kiara flet për një

Një sfidë e fortë mes Kiara Titos dhe Olta Gixharit do të zbulojë se cila prej tyre do të triumfojë në nominimin kokë më kokë në Big Brother.

Luiz Ejlli ka paralajmëruar se do të largohet nga shtëpia e BBV nëse eliminohet e dashura e tij.

Por Kiara duket se të afërt ndjen edhe Kristin brenda lojës së BBV. Gjatë festës mbrëmjen e kaluar, ajo i tha Kristit se nuk i rrihet me asnjë, por vetëm me të, ndërsa iu afrua.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Pas nominimit ne mbremjen e te martes, Kiara dhe Olta shkojne ne nje perballje direkte per votat e epublikut.

Pasi u njoftua ne lidhje me kete fakt, Luizi nuk e ka pritur mire.

Ai deklaroi se nese del Kiara diten e shtune do te beje gati valixhet edhe ai per te dale.

"Ne jemi bashke dhe nese mbeshtetesit e mi, nuk e mbeshtesin Kiaren perballe Oltes, atehere automatikisht do te dal dhe une, dhe nuk kthehem edhe nese do kem bilete kthimi", tha Luizi.

 

ME TE LEXUARAT