Lisi zbulon 2 banorët që kanë kryer marrëdhënie brenda shtëpisë së BBV 3: Kam dëgjuar…

Showbiz

Lisi zbulon 2 banorët që kanë kryer marrëdhënie brenda

Një nga personazhet më të dashur të këtij sezoni të “Big Brother Vip 3”, Lisi ka zbuluar shumë të vërteta në “Glamour Zone”.

Tek gabimet e tij që e penalizmi, Lisi tha se kanë qenë analizat e shkurtra që ka bërë gjatë mbrëmjes të Prime, të cilat zakonisht i bënte në dhomën e rrëfimit, larg E sikur të mos mjaftonte kjo, ish-banori konfirmoi dhe emrat e dy personazheve që kanë kryer marrëdhënie brenda formatit.

Pjesë nga intervista:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ester Bylyku: Më trego një sekret për Meriton Mjekiqin…

Lisi: Mendoj që ai vërtetë e do Ilnisën. Kur kam dalë nga shtëpia kam dëgjuar disa të tundura krevati. Tani, nëse ka arritur në atë pikë, do të thotë që vërtetë e do.

 

ME TE LEXUARAT