“Keqmenaxhove veten në “Për’puthen””, Sindi i përgjigjet ndjekësit (Foto)

Showbiz

“Keqmenaxhove veten në “Për’puthen””,

Sindi Loci, konkurrentja e “Për’puthen” ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, përmës rubrikës “Ask”, ku i ka kërkuar të mos e pyesin për “Përputhen”. Ajo  ka publikuar një koment të një ndjekësi, ku e kritikon.

“Mendoj se Sindi që nuk njohim është shumë më e mirë se kjo që njohim. Keqmenaxhove veten”, shkruan ndjekësi.

“Keqmenaxhove veten në “Për’puthen””,

Sindi përgjigjet: Nuk mendoj se e keqmenaxhova veten, mendoj se thjesht u tregova reale. Secili prej nesh kur ofendohet apo merr një “kunj” (sidomos para një publiku të gjërë) nga dikush, shpërthen dhe i kërkon llogari personit përballë.

Sindi është larguar nga emisioni pasi Juli, sipas saj e shau nga familja në një live në Instagram. Juli nuk e pranon, por i kërkon falje asaj dhe familjes që janë fyer. Duke qenë se të gjithë i dolën në krah Julit dhe i kërkuan Sindit që ta besojë Julin, ajo u largua nga skena. Nuk dihet çfarë vendimi ka marrë.

ME TE LEXUARAT