Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë, martohet në fshehtësi të plotë me regjisorin

Showbiz

Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë, martohet në

Mediat e huaja, prej ditësh kanë raportuar se këngëtarja me famë botërore Rita Ora dhe partneri I saj Taika Waititi janë martuar.

Dyshimet lindën pasi regjisori nga Zelanda e Re u fotografua me një unazë martese në gisht. Më pas, ishte vetë Rita që ndau disa fotografi ku vinte në pah unazën e martesës.

Ndonëse ata nuk kanë konfirmuar asgjë publikisht, The Sun raportoi se ata janë martuar.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Së fundmi, është zbuluar se këngëtarja shqiptare dhe partneri i saj i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni private të mbajtur së fundmi në Londër.

Ishte një ngjarje intime megjithëse thuhet se çifti po përgatitet për një ceremoni të madhe, të stilit të shoëbizz-it për të festuar dashurinë e tyre me shumë të ftuar.

Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë, martohet në

 

ME TE LEXUARAT