Kanye tregon anën tjetër të medaljes: Kim e kërkoi ndarjen

Showbiz

Kanye tregon anën tjetër të medaljes: Kim e kërkoi ndarjen

Pas 2 muajsh, ka reaguar Kaney West në lidhje me ndarjen me Kim Kardashian. Para disa ditësh ai firmosi letrat dhe kërkon kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike të fëmijëve të tyre: vajzat North, 7, dhe Chicago, 3, dhe djemtë Saint, 5, dhe Psalmi.

Së fundmi, burimet pranë yllit të hip-hopit kanë treguar se ai është mërzitur nga lajmet që thomë se ishte Kim Kardashian ajo që kërkoi së pari ndarjen e tyre.

Thuhet se reperi, i cili iu përgjigj kërkesës për divorc “është jashtëzakonisht i bezdisur që historia po paraqitet sikur ajo do të divorcohet”.

Kanye tregon anën tjetër të medaljes: Kim e kërkoi ndarjen

“Në të vërtetë ai ishte duke thënë për një vit se ata nuk kishin asgjë të përbashkët përveç fëmijëve dhe se donte të qëndronte jashtë kësaj. Ajo bëri të gjitha përpjekjet për të shpëtuar martesën. Edhe para se Kim të bënte kërkesë për divorc, Kanye ndryshoi numrat e tij dhe tha: Mund të më kontaktosh vetëm përmes sigurimit tim”, tha burimi.

ME TE LEXUARAT