“Kam menduar ta kaloj pleqërinë time në fshat”, Çiljeta Xhilaga habit ne deklaratën e saj

Showbiz

“Kam menduar ta kaloj pleqërinë time në fshat”,

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga i bashkohet sot “Ferma Vip”.

“Besoj se do jetë një eksperiencë shumë e burkur, që unë të mësoj këto gjërat që të jem e parapërgatitur për atë fazën finale. Në jetën time nuk kam armiq, pork am vetëm miq.

Jam një natyrë që kur e marr një gjë përsipër, jam e aftë ta çoj deri në fund. Jam aq e pjekur sat ë di t’i kuptoj gjërat e padrejta. I dua të gjithë, por di t’i vë dhe një barrier në gjithëve.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Jam shumë tolerante dhe mundohem gjithmonë ta vras dikë me butësi”, tha Xhilaga.

ME TE LEXUARAT