Jasmina “çmendet” nga xhelozia kur shef Andin me një femër tjetër: Le nam

Showbiz

Jasmina “çmendet” nga xhelozia kur shef Andin me një

Nje nga ciftet e Perputhen vazhdon te kete situta te reja dhe probleme ne komunikim. Andi Artani është parë në videoklipin më të fundit të këngëtares Diona Fona, në këngën “Sheqer”.

Kjo ka bërë që Jasemina të shpërthejë nga xhelozia. Këngëtarja sigurisht për reklamimin e këngës, ka shpërndarë pjesë nga videoklipi ku duket me Andin, dhe komentet e këtij të fundit nuk kanë munguar.

Në postimin e fundit, Andi i komenton: “Tik tik tik si dinamit”, dhe nuk ka munguar replika e Jaseminës.

Jasmina “çmendet” nga xhelozia kur shef Andin me një

Ajo i shkruan “Le nam”, koment që nuk mori përgjigje nga asnjë.

ME TE LEXUARAT