Ish-partnerja e Meritonit habit me deklaratën: Ai më do ende!

Showbiz

Ish-partnerja e Meritonit habit me deklaratën: Ai më do ende!

Mbrëmjen e djeshme Meritoni ka zbuluar pak nga historia me ish partneren e tij Egestën si dhe problemet me autizmin që ka djali i tyre.

Duket se pas kësaj deklarate Egesta nuk ka qendruar qetësi.

Fillimisht ajo ka postuar një story të djalit ku shkruan: “Mos u mërzit bebi se e vërteta do të dalë!”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pas kësaj deklarate, portali “Kryefjala” ka siguruar foton e bisedës të Egestës me një vajzë, ajo i shkruan se është xheloze sepse ai nuk e ka dashur sic do Ilnisën dhe se Meritoni do fitojë teksa Egesta përdor djalin për klikime.

Por përgjigja e Egestës ka qenë e prerë:

Ish-partnerja e Meritonit habit me deklaratën: Ai më do ende!

ME TE LEXUARAT