Ish-bashkëshorti i Bora Zemanit pranon lidhjen e re: Do bashkëjetojmë, jemi bashkë prej 2 vitesh

Showbiz

Ish-bashkëshorti i Bora Zemanit pranon lidhjen e re: Do

Personazhet e njohur tërheqin vëmendjen e publikut jo vetëm me punët e tyre artistike, por edhe me jetën e tyre personale.

Për të gjitha fanset që ishin kureshtare se çfarë ndodh me jetën private të Vin Velit, ish bashkëshortin e moderatores së njohur, Bora Zemani ai ka folur për të parë.

DJ tha se prej dy vjetësh ndodhet në një marrëdhënie, por partnerja e tij nuk ka dëshirë të bëhet publike, pasi nuk i përket fushës së artit apo medias.

Ai tregoi se ajo është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojnë bashkë, por që ai shpreson që në të ardhmen kjo gjë të ndodhë.

 

 

ME TE LEXUARAT