Ilnisa Agolli merr veten me të mira pas "ndarjes" nga Meritoni, ja ndryshimi drastik në pamje

Showbiz

Ilnisa Agolli merr veten me të mira pas "ndarjes" nga Meritoni,

Ilnisa Agolli një nga ish-banoret e BBV3 e cila ka shkaktuar mjaft zhurmë me qëndrimin e saj dhe lidhjen romantike që nisi me Meriton Mjekiqin.

Pas daljes nga BBV3, Ilnisa ka qenë mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, por edhe nëpër intervista të shumta.

Ilnisa së fundmi ka vendosur që të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ajo ka ndryshuar modelin e flokëve dhe në postimet e fundit që ka bërë në rrjetet sociale shihet mjaft e lumtur dhe e buzëqeshur. Mesa duket ky ndryshim ka ndikuar pozitivisht tek ajo.

Ilnisa Agolli merr veten me të mira pas "ndarjes" nga Meritoni,

ME TE LEXUARAT