“I vetmi që nuk përfitoi”, Luizi na prezanton me mikun e tij më të mirë

Showbiz

“I vetmi që nuk përfitoi”, Luizi na prezanton me mikun e

Marrëdhënia e Luiz Ejllit me Marion dhe Jonin, dy shokët e vjetër që e surprizuan në Big Brother duket se është prishur pas daljes nga shtëpia.

Këngëtari u shpreh më herët se ka vetëm një shok shumë të mirë që nuk ka përfituar kurrë nga ai, nuk ka pranuar të dalë në media, nuk ka bërë reklama dhe i është gjendur pranë atij dhe familjes së tij pa asnjë interes. Ai është Eni Bushati. Luizi tha se ai djalë që ka refuzuar të flasë për Luizin dhe të përfitojë nga fama e tij.

“Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër kur kisha nevojë, kur s’kisha askënd. Ata që nuk ma kthyen shpinën nga fillimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mos e bëjnë!”-shkruante ai në një status para pak kohëve.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“I vetmi që nuk përfitoi”, Luizi na prezanton me mikun e

Dje Luizi na e ka prezantuar të gjithëve në mediat sociale shokun me të cilin krenohet duke hedhur një foto me të dhe Kiarën teksa po hanë një darkë.

“Me vëllain tim Eni Bushatin”- shkruan ai. Kjo u duket si një shuplakë për shokët që kanë dalë në ekran.

 

 

ME TE LEXUARAT