“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin”, Luiz Ejlli ironizon Jul Dedën pas deklaratës

Showbiz

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin”, Luiz Ejlli

Aktori shkodran Julian Deda mbrëmjen e djeshme gjatë një interviste brenda “Big Brother VIP”, ndër të tjera ka folur edhe për fituesin e edicionit të dytë Luiz Ejlli.

Gjatë qëndrimit në këtë reality shoë, këngëtari shkodran u njoh dhe u dashurua brenda shtëpisë me Kiara Titon, të cilës i propozoi për martesë në “BBV”.

Sipas aktorit Luizi i ka propozuar Kiarës me tekstin e tij “Moj Juliet… unë do të djeg Shkodrën…”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. ‘Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…’, është e imja ajo, kështu që…”– tha Juli.

Rreth kësaj deklarate ka reaguar vetë këngëtari, duke ironizuar Julin mbi autorësinë e tekstit.

“Teksti është i Sander Ruçit po nejse”- ka shkruar këngëtari.

 

ME TE LEXUARAT