I dha fund martesës pas 22 vitesh, DJ i njohur “kapet mat” me modelen seksi

Showbiz

I dha fund martesës pas 22 vitesh, DJ i njohur “kapet mat” me

Edhe 53-vjeç, David Guetta vazhdon të mbetet një nga DJ më të pëlqyer në të gjithë botën.Ai është i dashuruar me 25 vjeçaren Jessica Ledon, ndërsa kohëve të fundit çifti është i pandashëm. Ata shfaqen kudo së bashku dhe padyshim janë në qendër të mediave rozë.

I dha fund martesës pas 22 vitesh, DJ i njohur “kapet mat” me

Së fundmi, çifti u pa në një plazh në Miami, ku ata silleshin si adoleshentë të dashuruar.Më herët Guetta ishte martuar me Cathy Guetta, me të cilën ka dy fëmijë.

Çifti u divorcua në vitin 2014, dhe disa muaj më vonë u bë publike lidhja e tij me 25-vjeçaren, për të cilën shumë spekuluan se ishte arsyeja e divorcit.

ME TE LEXUARAT