Humbi të ëmën një ditë më parë, Rosela Gjylbegu rrëqeth me dedikimin për të

Showbiz

Humbi të ëmën një ditë më parë, Rosela

Një ditë më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu njoftoi ndarjen nga jeta të nënës së saj, Mirjana Gjylbegu.

Përmes një postimi në Instagram, artistja ka treguar se po e vuan shumë mungesën e nënës së saj, pasi malli për të ëmën sa vjen dhe shtohet më shumë.

“Ah moj mami sa e vështirë qenka të kthehesh në shtëpi pa ty”- ka shkruar Rosela krahas fotos me nënën e saj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Humbi të ëmën një ditë më parë, Rosela

ME TE LEXUARAT