Humbi sfidën, Niko Komani largohet përfundimisht nga “Ferma VIP”

Showbiz

Humbi sfidën, Niko Komani largohet përfundimisht nga “Ferma

Mbajtja e ekuilibrit ishte sfida mes Nikos dhe Valerit, që vendosi edhe fatin e tyre.

Kjo sfidë u fitua nga Valeri, duke nxjerrë përfundimisht nga gara Niko Komanin.

Sfida konsistoi në mbajtjen e ekuilibrit, ku fermerët duhet të kalonin nga një fuçi në tjetrën, përmes një druri, pa u rrëzuar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Valeri ja doli që në pak sekonda të fitojë.

“Kam kaluar shumë bukur. Ishte një eksperiencë unike dhe nuk e mendoja që do arrija deri këtu”, tha Niko.

Kryeplaku i fermës Bes Kallaku i uroj më tej suksese, ndërsa Valerin e uruan për fitoren e kësaj sfide.

ME TE LEXUARAT