Habit modelja shqiptare, nuk do ta besoni vlerën marramendëse që ka unaza e saj

Showbiz

Habit modelja shqiptare, nuk do ta besoni vlerën marramendëse që

Arbenta Ismajli ka qenë mjaft e komentuar vitin e kaluar për shkak të zhurmës së madhe mediatike që krijoi ndarja e saj nga Fero.

Pavarësisht gjendjes aspak të mirë që krijoi ndarja e saj, Arbenita ka vendosur që të lërë të shkuarën pas krahëve dhe të shijojë në maksimum të ardhmen.

Arbenita ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram fotografi të ndryshme, ku shihet teksa shijon udhëtime të shumta, duke patur si shoqëruesen më të mirë, vajzën e saj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndërkohë që shpesh herë është pjesë e eventeve shumë luksoze, Ismajli ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, duke prezantuar një unazë që mban në gishtin e saj, me një vlerë marramendëse.

“22 milionë në një unazë”, shkruan modelja bashkangjitur postimit të saj në Instastory, duke nënkuptuar kështu vlerën e unazës.

Habit modelja shqiptare, nuk do ta besoni vlerën marramendëse që

ME TE LEXUARAT